Skal du på forretningsrejse i London, eller et kort smut forbi Stockholm? Takket være DriveNow kan du opleve ubegrænset mobilitet når du skal ud at rejse. Hvad end turen går til Berlin, Brussels, Düsseldorf, Hamborg, Köln, London, Milano, Budapest, München eller Wien kan du komme nemt og enkelt rundt med DriveNow.


Drive'n Fly sikrer dig en afslappet start på din ferie. Vores bybiler gør det nemlig nemmere for dig at komme til og fra lufthavnen, også i udlandet.


Så snart du er landet, kan du reservere en DriveNow-bybil, og indtaste din ønskede destination i 'Planlæg tur' i app'en. Alle vores bybiler er udstyret med navigationssystemer, som gør turen til hotellet eller sightseeing i byen nemmere end nogensinde. For at kunne bruge DriveNow i udlandet, skal du tilføje et betalingskort til din konto.


Vi ønsker alle en rigtig god rejse - og god kørelyst!